Bize Ulaşın
Türkçe English

Yürüyen merdivenler, günlük hayatımızı kolaylaştıran, bizi ulaşmamız gereken yere yorulmadan çıkartan, bize olabildiğince zaman kazandırarak, hayatımızın içerisinde yer almaya devam etmektedir.

Yürüyen merdivenler, ne kadar hayatımıza kolaylık sağlasa da sağlık ve hijyen açısından toplum için çok büyük bir önem taşımaktadır. Günlük hayatımızın içerisinde yer alan ve özellikle iş hayatının bir parçası olan yürüyen merdivenler sağlık açısından da güven vermesi de bir o kadar önemlidir.

Peki toplumun sağlığını nasıl ilgilendiriyor ? cevap şu ki yürüyen merdivenler günlük çok sayıda insanı taşımakta ve ellerin değdiği mikrop yuvası haline gelmektedir.

Virüs tehlikesi'nin raks ettiği bu kötü dönemlerde en tehlikeli yerler haliyle kapalı alanlar olmaktadır. Bundan dolayı yürüyen merdivenlerde toplum sağlığı açısından çok büyük bir risk taşımaktadır.

Biz Ocalyps A.Ş olarak tamda bu noktada sizlere, el ile yapılan yürüyen merdiven temizliği sıradanlığını bir yana bırakıp, kocaman makinelere gerek kalmadan temizliği kolay ve pratik bir şekilde yapıcak bir yürüyen merdiven temizleyicisini sizlere sunuyoruz.

BandCleaner, kendi farkını görünüşüyle bile gösteren yürüyen merdivenlerdeki hijyen oranını %99'a çıkaran eşsiz bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde yanınızda kocaman makineleri taşımanıza gerek kalmayacak pratik bir şekilde yürüyen merdivenlerinizi temizleyebileceksiniz.

Bitmedi, farkını sadece pratk yapısı ile göstermeyen BandCleaner yürüyen merdiven temizleme cihazı, yürüyen merdivenin, el değen tüm kısımlarını dezenfekte etmekle birlikte toplum sağlığını koruyucu bir görev üstlenmektedir.

Yürüyen merdivenler, sağlık açısından çok önemli bir boyut taşımakta olduğu gibi toplumun en çok kullandığı bir cihaz olmakla birlikte oldukça virüs riski de taşımaktadır.

Bu yüzden yürüyen merdivenler, hijyenik ve dezenfekte tutulmaya özen gösterilmelidir.

BandCleaner, sıradan bir temizleyici olmamakla birlikte, yürüyen merdivenleri temizleme konusunda oldukça profesyonel dizayn edilmiş toplum sağlığı için tehdit gösteren tüm virüs ve bakterileri yok eden oldukça kaliteli bir Ar-ge projesidir.

Toplum sağlığını düşünen firma yapımız ile birlikte, toplumun sağlığına yönelik hem pratik hem de kullanışlı cihazlar geliştirmekte ve bu cihazları bizzat halk sağlığı için sunmaktayız.

Bu ürün sayesinde insanlar artık güvenle yürüyen merdivenlerden faydalanabilecekler, gözünüz arkada kalmasın çünkü yürüyen merdiven temizleyici bu cihaz sağlık ve güvenlik konusunda hiçbir risk taşımamaktadır.

Toplum dostu Bandcleaner, şimdi yürüyen merdivenleri koruyor ve sizin sağlığınızı düşünüyor.

BandCleaner, yürüyen merdiven temizleyicisi hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: