Bize Ulaşın
Türkçe English

Proje aşamasından bu yana tüm mekan ve kuruluşların takip ettiği bir ürün haline gelen Germ Killing Robot aslında sıradan bir ürün olmadığını da gözler önüne sermekten kendini alıkoyamıyor.

Koronavirüs döneminde kapalı mekanlara elbette güven azalmış, insanlar bilindik ortamlara gitmeye bile korkar hale gelmişti. Özellikle yolcu otobüsleri, vapurlar, oteller, hastaneler, Avm'ler bu ve bunun benzeri tüm kapalı alanlara karşı bir şüphe barındırmaktaydı.

Fakat tüm bunların hijyen ve sağlık güvenliğini sağlıyacak bir cihazın ortaya çıkması biraz da olsa içimize su serpmiş olucaktır, çünkü germ killing robot kapalı alanlarda virüs yok etme işlemi sırasında hata yapmaz ve mekanın tüm bölümlerini dezenfekte eder.

Görünür ve görünmeyeni de yok etmeyi ihmal etmeyen germ killing robot sizlere huzur ve güven dolu bir alan yaratmakla birlikte havayı da temizlemeyi ihmal etmez.

Toplum sağlığını önemseyen kaliteli dezenfektan felsefesi ile el ile yapılan basit ve serpme dezenfektan ürünlerini bir kenara bırakıp, tüm kapalı mekanlar için profesyonel bir cihaz olma yolunda önemli adımlar atmaya başlamıştır.

Kullanıcıların bir idolü haline gelen bu ürün ayrıca kişi ve kuruluşlara adeta bir güven niteliğindedir.

Virüsü saniyede yok eden, yüksek püskürtme seviyesi ile hava yollarından gelen rahatsız edici virüsleri de unutmayan akıllı cihaz özelliği ile hem iş gücünü azaltıp kolay kullanım sağlıyor, hem de kaliteli bir iş çıkarıp tüm mekanı korumaya alıyor.

Kapalı mekan şakaya gelmez, kapalı mekanlar ne kadar havalanırsa havalansın mutlaka hava ortamında ve en önemlisi mekanın tüm bölümlerinde virüs ve bakteriler kalmaktadır. Bundan dolayı germ killing robot görünmeyeni yok etme konusunda bir uzmandır.

Tek amacımız virüsün yok olması, virüsün kapalı alanlardan uzak durması için virüsü yokedici bir püskürtme işlemi uygulanması şart ve gereklidir. Bu cihaz püskürtme işlemini çeşitli programlar dahilinde yapmakta ve tüm mekan çevresini belirlenecek şekilde püskürtmektedir, bu sayede virüs dezenfektan işlemi sırasında anında yok olmaktadır.

Gözünüz arkada kalmasın, artık kapalı alanların bir koruması var ve bu korumanın ismi germ killing robot.

Bu cihaz halk sağlığını korumak için tasarlanan, son derece profesyonel bir ar-ge projesi olarak sunulan önemli bir dezenfektan püskürtme cihazı olmakla birlikte virüsleri mekanın içerisinde barınmasına izin vermeyen özel bir makinedir.

Bu virüs yok edici cihaz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: