Bize Ulaşın
Türkçe English

Virüse karşı tedbirlerin alınması gereken en önemli ortamlar nerelerdir diye sorarsak, elbette cevabımız kapalı alanlar ve kalabalık mekanlar olacaktır.

Havalimanları ve tur şirketlerinde ne kadar güvenli ve ne kadar güvensiz bir ortam yaratacağı toplumun kafasındaki en önemli sorulardan bir tanesi haline gelmiştir.

Dezenfeksiyon kabini, kapalı ortamlarda ateşi olan bireyleri tespit eder ve ateşi normal derecede olan insanları tamamen dezenfekte ederek toplum içerisinde risk oluşturabilecek etkenleri ortadan kaldırıyor.

Dezenfeksiyon kabinleri, son zamnalrda toplumun en çok kullandığı taşıtlar ve mekanlar için atılan önemli bir adım olduğu gibi toplum açısından da güvenli bir dezenfeksiyon sistemidir.

İnsanların son dönemlerde ihtiyaç duyduğu asıl şey güvendir ve ne yazık ki çoğu kuruluş kar gütme olayından dolayı sağlık önlemlerini hiçe saymaktadır.

Sağlık önlemlerini, her zaman dikkate alan disiplinli çalışma tavrımız ile sizlere çok özel bir teknoloji harikasından bahsetmek istiyoruz.

Dezenfeksiyon Kabini Nedir ? : Tamamen akıllı teknoloji ürünü olan bu sistem insanların virüs taşıma riskini belirttiği gibi diğer yandan da sağlıklı bireylerin virüs konusunda koruyucu bir hal almalarını sağlamaktadır. Ateş ölçümü yapıp karşı tarafa uyarı veren ve akıllı otomatik kapı özelliği ile hem kişisel bir önlem aracı hemde toplum sağlığına risk barındıracak etkenleri belirten kaliteli bir teknoloji harikasıdır.

Dezenfeksiyon kabini, uyarıcı ve koruyucudur, risk barındıran kişileri bildirir ve arka kapıdan çıkmalarını önleyip ön kapıdan geri döndürmektedir.

Alışveriş Merkezleri, Okullar, Fabrikalar, Camiler ve Havalimanları gibi alanların özellikle ihtiyaç duyduğu bu sağlık cihazı ile geleceğe yepyeni bir adım atmaya hazır mıyız ?

Dezenfeksiyon kabini, bizi virüslerden özellikle kapalı alanlarda koruyabilecek en gelişmiş cihazlardan bir tanesi olmakla birlikte koruyucu ve önleyici olması da gözlerden kaçmıyor.

Dezenfeksiyon kabini, ateş ölçmektedir ve ateş ölçme özelliği karşı tarafa da bilgi vermektedir.

Kapalı alanlara ve toplumsal alanlara güven duyma zamanı geldi çünkü artık dezenfeksiyon kabini sistemi ile hem önleyici adımlar atıyoruz hemde toplum sağlığını koruyucu bir dezenfeksiyon sistemi uyguluyoruz.

Toplum sağlığı, asla ama asla hafife alınacak bir durum değildir çünkü biz toplum için önemli adımlar atmaya çalışan profesyonel bir firmayız.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: