Bize Ulaşın
Türkçe English

Virüs bulaşımı'nın ve dolaşımının en çok bulunduğu alanlar elbette toplumun en çok temas ettiği kapalı alanlar ve ulaşım alanlarıdır.

Virüs'ün insanlara ulaşımını sağlayacak en büyük ikinci unsur ise eşyalardır. Bundan dolayı her ne kadar kendimizi güvende tutmamız gerekiyorsa eşyaların da taşıyıcı rol oynamaması gerekmemektedir.

Havaalanları ve Otobüs terminali risk taşınabilecek en önemli ulaşım mekanlarıdır ve bu mekanlar da eşyaların dezenfeksiyon süreci profesyonel bir şekilde yürütülmelidir.

Toplum sağlığı şakaya gelmemekle birlikte oldukça tertipli ve disiplinli bir şekilde sağlanmalıdır. Salgın sürecinde artış ve azalma günden güne değişim göstermektedir bu yüzden salgın sürecinde doğru kararlar almalı ve doğru tedbirler ile kendimizi koşullandırmalıyız.

Virüs ulaşımı eşyalar aracılığıyla da sağlanabilir demiştik, sizlere bu ulaşımı son derece de kaliteli ve profesyonel bir şekilde engelleyecek yepyeni bir cihazdan bahsetmek isteriz.

Bagaj Dezenfeksiyon Sistemi, eşyalarınızı güvenle karşı tarafa iletir ve eşyalarınızın üzerindeki mikrop, bakteri, virüs gibi kötü etkenleri yok etmektedir, bu şekilde karşı tarafın sağlık güvenliğini sağlamaktadır.

Virüs yayılımının önüne geçmeliyiz, yurtdışından gelen vatandaşlarımızın ve yurtiçinde seyahat eden vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamalıyız bu cihazın asıl amacı; taşıyıcı ve çevresindekilerin sağlığını korumak ve tedbirli bir önlem almaktır.

Önlem almak ve tedbirli olmak, bizim ilk başından beri planladığımız yoğun bir süreç olmasının üzerine bu virüs devam ettiği sürece, insanlar arasındaki yayılım hızını kesmektir.

Bavul, Valiz, Çanta vb. taşıyıcı ürünlerin yolcular veya insanlar arasında büyük bir risk uyandırmasını önlemeye yönelik profesyonel bir Ar-Ge projesi olan Bagaj Dezenfeskiyon Sistemi, toplum sağlığına yönelik önemli bir dezenfeksiyon sistemidir.

Eşyalar aracılığı ile virüs yayılır mı sorusu geliyor akıllara herhalde değil mi ? Peki, neden böyle bir zemin hazırlayalım evet bunun yüzde (%) şeklinde bir riski bulunmaktadır.

Fakat amacımız; toplumu taşıtlar konusunda, güvende tutmak ve onları sağlık açısından bu tedbirlerle rahatlatmaktır çünkü tedbirler olduğu sürece risk en aza inmektedir.

Virüs yayılımını ve bulaşımını engelleyen kaliteli ve profesyonel bir proje olan Bagaj Dezenfeksiyon Sistemi, sıradan bir cihaz olmamakla birlikte akıllı bir dezenfekte istasyonu olmaktadır.

Sıfır virüs dolaşımı ve sıfır risk diyerek sizlere sağlıklı günler diliyoruz.

Sizde Bagaj Dezenfeskiyon Sistemi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: