Bize Ulaşın
Türkçe English
Ultrasonik Maske Makinası

Otomatik maske makinamız ultrasonic olarak el değmeden steril olarak maskeleri üretir. Kullanışlı ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Seri halde üretim yapabilme özelliği vardır. Gerekli sertifikaları barındırmaktadır. Steril Maske, Cerrahi maske ve 3 Katlı Maske üretimi yapabilmektedir. Paketleme ünitesi ek olarak ilave entegre edilebilir. Ücretsiz personel eğitimi verilmektedir. Dakikada 80/100 adet üretim yapabilmektedir.

Ocalyps Park Aş. Bir çok alanda çeşitli endüstriyel,özel üretim ve yapay zeka ile çalışan akıllı makineler üretmektedir.
Sektörde bir çok makine ve teknoloji markasının çözüm ortağı olarak hizmet veren Ocalyps Park Aş. denetleme,eksperlik arge ve ürün geliştirme konularında da hizmet vermektedir.

Ocalyps olarak, 16 yıldır bir çok makina üreten 32 ülkeye ihracat yapan şirketimiz  toplumumuzun önemli bir ihtiyacını karşılamak için maske makineleri üretmektedir. Ultrasonik Maske Makinlerimiz ile birlikte kaliteli ve son derece basit bir şekilde otomatik olarak sizlerde maske üretebileceksiniz.

Tam Otomatik ve  el değmeden maske üreten Maske Makinelerimizle birlikte sizlerde, ülke ekonomisine katkı sağlayabileceğiniz gibi kaliteli bir maske üretim makinesinede sahip olucaksınız. İnsanların maske'ye ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde kendi maskelerinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde üretebileceksiniz.

Koronavirüs bilindiği üzere çok tehlikeli ve hatta öldürücü bir virüstür. Bizim bu virüsten sakınmak için 14 kurala uymamız gerektedir, fakat dış ortamlarda nasıl korunacağız? bu soru ne kadar kafamızı karıştırsa da Maske takmak hem toplumsal açıdan güven verici olduğu gibi hemde sizi solunum yollarını etkileyecek virüslerden de korumaktadır.

Maske Makinası satışlarımızda ilgi oldukça artmaktadır çünkü makinelerimizin hassasiyeti ve otomatik oluşu oldukça kullanışlı yapıda gözükmektedir. Maske Makinalarımız bununla birlikte steril maske ve cerrahi maske üretimi, tek kullanımlık maske üretimi, 3m maskeleri, n95 maskeleri ve birbirinden özel maske çeşitlerimizle beraber oldukça ilgi görmektedir.

Her zaman yeniliği hedefleyen bir firma olarak, Maske Makinalarımız ile birlikte sizlere kolay maske üretimini sağladığımız gibi ayrıca otomatik bir maske makinası çeşidide sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi için instagram hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz. @ocalypss

Maske Makinalarımız, satılık olarak piyasaya sunulduğu gibi firmamız tarafından da imalatı yapılmaktadır. Toplumumuz için çok önemli bir adım olaraktan biz Ocalyps şirketi olarak, toplumumuzun maske ihtiyacını sağlamak ve bu büyük maske açığını kapatmayı hedeflemekteyiz.

Maske Makinası üretimimiz ile alakalı detaylı bilgileri bizi instagram'dan takip ederek anlık olarak bilgi açısından takipte kalabilirsiniz.

Son zamanlarda Maske açığının büyümesi oldukça kötü bir şekilde büyüdü ve bazı firmaların korsan ve kaçak olarak maske üretimlerinden tutalım sahte satışlar çoğumuzun güvenini sarstı fakat biz Ocalyps ailesi olarak, CE ve ISO 9001 ile Sağlık Bakanlığı onaylı maskeler ürettiğimiz gibi Maske Makinalarımızda da aynı hassasiyeti korumaktayız.

Ultrasonic Ne demek? : Elektrik enerjisinin belirli yollarla titreşim enerjisine dönüştürülmesi sonucu sürtünme ısısı doğar, bu ısı plastikleri eritmekte ve basınç etkisi ile plastik parçalar arasında moleküler bir bağlanma gerçekleştirmektedir. Bu yöntem kaynatma, kesim veya karışım amaçlı da kullanılabilir.

Maske Makinaları satan firmalardan birisi olarak hem satış yapıp hem de üretmekteyiz. Bu önemli girişimimizde her zaman olduğu gibi önceliği halk olarak tanımlamaktayız.

Size tavsiyemiz her zaman ki gibi evde kalmanız ve kendinizi bir müddet sağlık bakanlığının da bilgilerini takip ederek evde izole etmenizdir fakat elbette dışarı çıkılıcak durumlarda gelicek bu durumların risk altına girmemesi için ve covid 19 virüsüne karşı tedbir almak için Maske takmanız gerekmektedir.

Biz Ocalyps olarak ihtiyacınız olan eğlence duygusunu nasıl bu zamana kadar sağladıysak şimdi de sizlere sağlık konusunda önemli bir destek vermek üzere Maske Makinaları üretimini yapıyoruz.

Ultrasonik cerrah maskesi ve 3 katlı maskeler gibi çeşit çeşit maskelerimizi sizlere sunduğumuz gibi Kaliteli bir Makine anlayışımız ile şimdiden olumlu yorumlar almaya başlamış durumdayız.

Ultrasonik Maske Makinalarımız hakkında iletişime geçmek isteyen sevgili dostlarımız aşağıdaki iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirler.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

İletişim Formu