Bize Ulaşın
Türkçe English
Ultrasonik Kit

Ultrasonik kit özelliklerine gelirsek, 2.000watt 20 hertz-2.600 watt enerji kapasitesi ile maske makinesi üreticileri tarafından tercih edilmektedir.Sms Kumaş ve ss kumaş kaynak makinelerimiz mevcuttur.Sms Kumaş konusunda oldukça tecrübeli ve profesyonel bir makine yapımız var aslına bakarsanız bildirmek istediğimiz bir diğer konu ise Maske ve Maske Makineleri konusunda oldukça çeşitliliğe sahip oluşumuzdur.İsteğe bağlı masa tipi tekli ip kaynak makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış 1.000 watt ultrasonik kit ve horn da bulunmaktadır.Çin-Taiwan-Alman-İsveç menşei olarak Ultrasonik Kitlerimi mevcuttur ve bu konuda uluslarası bir makine anlayışına sahibiz.Hepsi Garantili ve Çalışır halde müşterilerimize teslim edilmektedir. Garanti ve Teslim konusunda oldukça olumlu yorum almakta ve bu sayede işimize sımsıkı tutunmaktayız.

Kaliteli Makine üretimi konusunda az çok herkesin de bildiği, kaliteli, güçlü ve açıkça belirtmek gerekirse isminin hakkını veren sağlam ürünün doğru adresi olan bir firma olarak kuruluşumuzun ilk gününden bu yana herkesin ilgisini çeken profesyonel firma altyapımız ile birlikte, sizlere yepyeni bir ürünü sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ultrasonik Kit, tüm dünyada beliren pandemi dönem sonrası hepimizin ihtiyacı ve takmakda zorunlu olduğu maske üretimini gerçekleştiren çok önemli bir üründür.

Maske Makinası üreticileri tarafından daima tercih odağı olan bu ürün Ocalyps A.Ş farkı ile şimdi daha kaliteli daha uygun ve daha kapsamlı şekilde müşterilerimize sunuluyor.

Kaliteli ürün bizim işimiz olduğu gibi Ultrasonik Makineler konusunda da oldukça profesyonel bir bilgi tabanınada sahibiz, tabiri caizse Maske üretimi ve Maske Makineleri konusunda oldukça büyük bir firma olduğumuzu da bildirmek isteriz.

Ultrasonik kit özelliklerine gelirsek, 2.000watt 20 hertz-2.600 watt enerji kapasitesi ile maske makinesi üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

Sms Kumaş ve ss kumaş kaynak makinelerimiz mevcuttur.

Sms Kumaş konusunda oldukça tecrübeli ve profesyonel bir makine yapımız var aslına bakarsanız bildirmek istediğimiz bir diğer konu ise Maske ve Maske Makineleri konusunda oldukça çeşitliliğe sahip oluşumuzdur.

İsteğe bağlı masa tipi tekli ip kaynak makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış 1.000 watt ultrasonik kit ve horn da bulunmaktadır.

Çin-Taiwan-Alman-İsveç menşei olarak Ultrasonik Kitlerimi mevcuttur ve bu konuda uluslarası bir makine anlayışına sahibiz.

Hepsi Garantili ve Çalışır halde müşterilerimize teslim edilmektedir. Garanti ve Teslim konusunda oldukça olumlu yorum almakta ve bu sayede işimize sımsıkı tutunmaktayız.

Yedek parça ve devamlı mal bulundurma garantisi veren şirketimiz en hızlı çözüm ortağınız olarak çinden ihtiyaç duyduğunuz tüm makine yedek parça aksesuarlar konusunda 17 yıldır hizmet vermektedir.

Bu sayede Yedek Parça ve Ürün Kalitesi bakımından sıkıntı yaşamayacak ve bu sayede Ocalyps A.Ş olarak bir kez daha ilklere imza atacağız.

Güven, Kalite, Seri Üretim ve Profesyonel Hizmet...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz ?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu