Bize Ulaşın
Türkçe English
Tıbbi Maske

Tıbbi Maske 1) Ter emilimini sağlar. 2) İyi bir şekilde nefes almanız için gerekli boşluğu içerisinde bulundurur. 3) Sızıntıyı azaltır ve içerisinde filtrasyon kapasitesi sunar. • Sıçramaya dayanıklı steril katmanlar. • Ameliyatlar için ve sıçrama riskine karşı idealdir. • Dental uygulamalar ve çalışmalar için ideal bir boyuttadır.

Ocalyps Şirketi olarak, son zamanlarda dile getirilen en büyük problem hakkında yepyeni bir çalışma içerisindeyiz bu çalışmamızda; artık Maskesiz kalmayacağınız gibi maske ihtiyacını giderecek üst düzeyde kaliteli ve sağlık bakanlığı onayı almış, çok özel  bir maske imalatına başlamış bulunmaktayız.

Hijyen ve toplumsal sağlık çok önemlidir. Özellikle dışarı çıkarken mutlaka takmanız gereken bu antibakteriyel ürünümüzde amacımız ihtiyaç duyulan maske miktarını azaltmak ve ülkemize bu korona savaşında destek olmak.

Korsan ve Kalitesiz maskelerin toplumda yarattığı güvensiz etkiye son diyerek, Covid-19 ve çeşitli bakterilere karşı ürettiğimiz bu hijyenik ve anti-virüs maske ürünümüzde toplumumuz maskesiz kalmayacak.

Koronavirüs bilindiği üzere dünyaya çok ciddi bir şekilde yayıldı ve biz insanlar olarak önemlerimizi almak zorundayız özellikle koronavirüs belirtileri görüldüğünde mutlaka erken zamanda bunu bildirmeliyiz. Ne kadar erken tanı konulursa o kadar başarılı bir şekilde sonuçlanalım.

DÜnya'nın savaş verdiği Covid-19 virüsüne karşı almamız gereken tedbirlerden en büyüğü Maske takmaktır. Hem dışardan gelen mikropların ağız yoluna girmesini önler hem de sizin dışarıya mikrop dağıtımınızı engeller.

Maske konusunda sıkıntı yaşayanlar için artık son nokta, eğlence dünyasında yıllarca hizmet verdiğimiz gibi artık sıra toplumumuza hizmet vermek detaylı bilgilerimizi @ocalypss instagram hesabımızdan da alabilirsiniz.

Koronavirüsü yenme yolunda önemli adım atan ülkemizde her zaman tedbiri aksatmadan yolumuza devam ettik. Cerrahi maskeler, Tek kullanımlık maske, Steril Maske, N95 Maske ve Tıbbi Maskelerimiz gibi birbirinden çeşitli bir sürü maske çeşidi bulundurmaktayız.

Firma olarak toplumumuzdaki bu problemin giderilmesi için elimizden geleni yaptığımız gibi ISO 9001 ve CE sertifikamızla birlikte toplumumuz için güvenli ve kaliteli bir maske hizmeti sağlamaktayız.

Maske satışımız ile profesyonel bir altyapı oluşturup son derece kaliteli ve güvenli bir maske satışı yapmaktayız. İnsanların sağlığını ve güvenliğini düşünen bir firma olarak gündeme geldiğimiz gibi çoğu insanın maske ihtiyacını daha şimdiden aldığımız siparişlerimiz ile sağlamaya başladık.

Maske satışlarındaki stoklama sorununa karşı olarak halkımız için üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. Maskelerimizi takıp ister tek kullanımlık olarak ister cerrahi olarak ve isterseniz de steril olarak kendinize alabileceksiniz.

Maske Makinelerimiz hakkında instagram hesabımızdan bilgi edinebileceğiniz gibi iletişim adreslerimizden de bize ulaşabileceksiniz. Üretime başlamış durumda olup maske ihtiyaçlarını karşılamaya ve korona ile savaşan yüce türk halkına üretim açısından destek olmaya hazırız.

Elbette bu hastalıkla mücadele ederken evde kalmanız çok önemli özellikle 14 günlük izolasyon süreci peki dış ortamda savunması bir şekilde iken ne yapacağız? Kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı son derece steril bir ortamda yapılan Maske ürünlerimiz ile artık sizlerde dış ortamda güvenle dolaşabileceksiniz.

Koronavirüs Maskesi, Steril maske, Cerrahi Maske, Toptan Maske, Tıbbi Maske satın almak ve incelemek için aşağıdaki hesabımızı takip etmenizi öneririz.

Sağlığımıza dikkat etmemiz gereken şu önemli zamanlarda, maske takmak bir ayrıcalık olmaktan çıkıp artık zorunlu bir insanlık objesi haline gelmiştir. Bundan dolayı hem kendiniz hem de diğer vatandaşlar için maske takmayı zorunlu olarak görmeye devam etmelisiniz.

Günlük hayatta maskesiz hiçbir yere veya mekana alınmadığı gibi toplumsal alanlarda maskesiz dolaşmak ve maskesiz yer almanın oldukça büyük bir cezası da mevcut olmaktadır.

Güneşli günlere merahaba diyene kadar, Ocalyps'in son derece kaliteli ve bir o kadar da sağlıklı maske ürünleri ile tanışmaya ne dersiniz?

Maske ürünlerimiz şartlarına uygun ve toplumsal alanda rahatça kullanabileceğiniz özellikleri de barındırmaktadır. Burun demiri sorununu ve ip kopma gibi kalitesiz sorunları yaşamaya son veriyoruz.

Üretmek de olduğumuz maskelerimizle terleme ve nefes daralması gibi sorunların tam aksine gayet düzgün ve sağlıklı bir şekilde yararlanabileceksiniz.

Ucuz üç katlı veya burun demiri olmayıp, ipi çabuk kopan bir maske anlayışına sahip olmadığımız gibi ticari anlamda nasıl güveni sağladıysak sağlık alanında da insanların oldukça ilgi odağı olduğu maskeleri sağlıklı ve uygun koşullarda üretmekteyiz.

Tek amacımız; sağlıklı birey sağlam toplum ilkesine dayalı olarak, insanlarımızın bu zorlu zamanlar da kaliteli ve kolay maske alımını sağlamak istediğimiz gibi bir o kadar da bu alan da maske ihtiyacını daha fazla olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Ce belgeli olan maskelerimiz de; Cerrahi Maske, Tek kullanımlık Maske, 3 Katlı Maske ve N95 MAske gibi biribirinden özel çeşitleri size sunmaktayız.

Eklemeyi istediğimiz bir diğer güzel şey ise, güvenilirlik ve kalite açısından 15 yıllık bir ticari deneyim ve sağlık açısından çok uygun ve gelişmiş teknolojiye sahip olan Ultrasonic Maske Makinelerimizle insanların sağlık yönünden ucuz bir maske kalitesine sahip olmayıp kaliteli bir ürün elde etmesi için gece gündüz çalışmakta ve sizler için sağlıklı maskeler temin etme yolunda emin adımlar atmaktayız.

İnstagram: ocalypss

İletişim: +90 532 156 15 77

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu