Bize Ulaşın
Türkçe English

Sıvı Sabun, diyerek geçmemek gerekmektedir çünkü yaşamımız boyunca, bizi lavabo gibi ortamlarda koruyacak olan bu bakteri ve virüs düşmanı önemli hijyen ürünün sağlığımız için önemli rol oynadığını bilmemiz gerekmektedir.

Özellikle son zamanlarda piyasalarda gezen kalitesiz ve sağlığa zararlı sıvı sabunların, insanlar için ne kadar risk barındırdığını bilmeliyiz.

St Storax Sıvı Sabunları, sağlık açısından hiçbir katkı maddesi ve kanserojen madde içermediği gibi doğal ve aromatik özüyle insan sağlığını korumak için yapılan çok özel bir hijyen ürünüdür.

Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinin zenginliğini bize kazandıracak olan bu hijyen ürünü, doğal kenevir yağı ile hem ellerimizi besleyici bir nitelik barındırıyor hemde ellerimize canlılık katıyor.

Ellerimizin yıpranmışlığını üzerinden atan bu özel ürün ile birlikte, ellerimize parlaklık kazandırıp nem kaybını önlüyor.

St Storax Sıvı Sabun Özellikleri;

  • Soğuk Sıkım Kenevir Yağı İçermektedir.
  • E Vitamini açısından oldukça zengindir.
  • Ellerinizin yumuşak ve nemli kalmasını sağlar.
  • Kenevir Tohumu yağı sayesinde ellerinizi besler.
  • Ellerin doğal nem dengesini korur ve nemli kalmasını sağlar.
  • Temizlik açısından el hijyenini doğal içerikleriyle sağlar.
  • Doğal içerikleri ile ellerimize parlak ve sağlıklı bir etki oluşturur.
  • Hoş ve doğal kokusu ile insanların yüzlerinde gülümseme sağlar.

St Storax'ın Kenevirden gelen doğal güzellik adlı doğallığın mucizesi olan bu özel ürünler ile hem kişilerin bakımı kaliteli bir şekilde sağlanıyor hemde sağlık konusunda insanların güven duyacağı birbirinden güzel ürünler sunuyor.

St Storax Sıvı Sabun, insanların daha hafif ve daha mutlu hissetmesini sağlayacağı gibi kişilerin kendisini özel hissetmesini sağlayan bir bakım alternatifi sunacak.

Bakım konusunda doğal ve mutlu adımlar atan St Storax, sıvı sabun'un eşsiz doğal kokusu karşısında cezbedici bir etki yaratan yepyeni bir ürünü sizlere sunuyor.

Katkı maddesine karşı olan bu ürünlerimiz, E vitamini açısından oldukça zengindir bu sayede sıradan bir sıvı sabun olmakdan çıkıp besleyici bir özellik niteliğindedir.

St Storax sayesinde, artık ellerimiz kurumuyor, yıpranmıyor ve katkı maddesine maruz kalmıyor çünkü St Storax Doğal Kenevir yağının mucizevi bakım ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyor.

St Storax - Sıvı Sabunu hakkında daha fazla detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: