Bize Ulaşın
Türkçe English

Doğal Bakım Ürünleri konusunda, sağlıklı bakım ve sağlıklı cildimiz için kaliteli bakım ürünleri aramakta ve sağlımıza yönelik en kaliteli seçimi yapmaya çalışmaktayız.

St'Storax Doğal Bakım Ürünleri, kenevirden gelen doğal güzellik ile hem kullancıları tarafından büyük ilgi odağı hemde sağlık açısından son derece doğal ve kaliteli içerikleri ile cilt sağlığı dostu olmaktadır.

Cilt Sağlığımız, Saç ve Vücut bakımımız, bizler için son derece önem taşımakta olduğu gibi sağlığımız içinde bir o kadar önem taşımaktadır.

Bakım ürünleri için en önemli madde, doğallık ve kimyasal maddeler olmaktadır. Bakım ürünleri kullanıcıları saç ve cilt sağlıkları için bu maddeleri önemle takip etmektedir.

Peki, St Storax Doğal Bakım ürünleri'nin; Doğal Kenevir yağı, Omega 3, Omega 6, Zengin GLA, Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, Kenevir Yağı, Fosfor ve Demir içerikli olduklarını biiliyor muydunuz?

Son derece zengin doğal içerikleri ile birlikte St Storax doğal bakım ürünleri, uzmanlarca onaylı ve sağlık açısından son derece güvenli olmaktadır.

Doğal özü ile cilt bakım ürünlerine ferahlık ve mutluluk katar; Bitkilerden özellikle alınan tohumların doğal özünün çıkarılması sonucu, soğuk sıkım yöntemiyle asla ve asla katkı maddesi eklenmeden yapılan, bitkisel yağlar içeren birbirinden farklı bakım ürünlerine sahiptir.

Sağlıklı Cilt, sağlıklı gözenekler; Bitkisel yağlar içeren, eşi ve benzeri bulunmayan doğal ürünümüzle birlkte kuru ciltlere ve dökülen saçlara son verip, yepyeni bir bakım sürecine başlıyoruz.

Sağlıklı Saçlar, yepyeni günler; Sağlıklı saçlarımız ile artık kimyasal içeren hiçbir ürünü saçlarımıza uygulamıyor yalnızca Storax ürünlerimiz ile doğallığın keyfini çıkarıyoruz. Ayrıca E Vitamini barındıran bu eşsiz şampuan ile Kenevir yağının mucizevi özelliklerine şahit oluyoruz.

Doğallığın kendine has hali, Kenevir Yağı; Su kaybını önler, saçları ve saç derisini nemlendirir, tortu bırakmaz ve saç büyümesini destekler.

Saçın doğal yapısını korur, kolayca kopmasını ve dökülmesini engeller.

Saç Kremi, Saç için besleyici özellikler barındırır; Omega kaynağı barındıran saç kremi ile saçlardaki kırışıklıkları önler ve kolay taranmasını sağlar.

El ve Vücut losyonları ile kaliteli bir yaşama adım atıyoruz, bizde kaliteli bir yaşama adım atmayı hakediyoruz değil mi ? Güneş ve Su kuruluklarına karşı el ve vücudumuzu nemlendirecek bu özel ürünler ile birlikte güneş ve rüzgara karşı koruyucu bir tabaka oluşturmaktadır.

Doğal Sıvı Sabunun etkisine şahit olun, Zengin E Vitamini ve zengin omega kaynakları ile steril bir yapıya sahiptir. Hafif ve hoş kokusu ile insanları büyüleyen kaliteli sabun aroması ile insanlar tarafından oldukça sevilmektedir.

Yumuşacık dokusu ve mükemmel içerikleri ile El ve Yüz Kremi; El ve Yüzün kuruluğunu, yıpranmışlığına deva olan doğal içerikleri ile stresden dolayı oluşan tüm yıpranmışlıkları çözen rahatlatıcı mucizevi üründür.

Göz Altı Kremi, cilde yepyeni canlılık katıyor; Gözaltı sorunlarına ve gözaltı problemlerine karşı mutlak bir çözüm derecesinde olacak bu kremler göz altlarımızı capcanlı bir hale getiriyor.

St Storax ve Storax bakım ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: