Bize Ulaşın
Türkçe English

Son zamanlarda virüs konusunda oldukça tedbirli ve sağlıklı bir hayat düzeni kurmaktayız.

Kurduğumuz bu düzende, elbette sosyal hayatımız kontrollü bir şekilde devam etmekte olup, sosyal hayatımızı da tıpkı günlük yaşamımız gibi güvende tutmaya çalışmaktayız.

Bu süreç içerisinde ulaşım, toplum için çok önemli bir hale geldiği gibi aynı şekilde  toplum için çok büyük risk barındırmaktadır. Değerli okuyucular ulaşım, halk sağlığı için önemli bir bölgedir ve bu bölgenin dezenfeksiyon açısından halk sağlığına uygun hale getirilmelidir.

Özellikle ulaşım yapan kişilerin taşıyıcı veya virüs barındırıp barındırmadığını anlayamadığımız bu riskli ve sağlık açısından yayılımın hızla arttığı dönemlerde tedbirleri daha sıkı tutmalı ve kurallara uymalıyız.

Ulaşım alanları, ( Havaalanları, Otobüs seyahat acentaları, Tur şirketleri vb.) virüsün bir alandan diğer alana yayılmasına karşı oldukça büyük risk taşıyan, toplum sağlığı açısından önemli bir rol oynayan, virüsün dolaşımını ve ulaşımını sağlayan ve insan sağlığı açısından önemli bölgeleri kapsamaktadır.

Biz Ocalyps A.Ş olarak, toplum sağlığına yönelik önemli projeler üretmekteyiz ve bu yeni projemiz olan, Pasaport Dezenfeksiyon Sistemi ile virüs dolaşımını ve kontrol sürecindeki virüs bulaşım riskini en aza indirecek yepyeni bir sağlık projesini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Pasaport kontrol sistemine modern bir bakış açısı getirerek, hem kontrol süreci dijital şekilde sağlanıyor hemde kontrol eden kişi ve pasaport sahibi birbirlerine temas etmiyor.

Dezenfeksiyon sürecine gelirsek; Pasaport dezenfeksiyon sistemi, pasaport üzerindeki tüm bakteri ve virüs kaynaklı etkenleri yok etmektedir. Bu süreç içerisinde, yaptığı akıllı dezenfeksiyon uygulaması sayesinde pasaport kontrol işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Ozon ile temizleme özelliği ile pasaport yüzeyindeki vede içerisindeki tüm zararlı etkenleri yok ediyor, bununla birlikte pasaportu kişi için son derece güvenli ve sağlıklı hale getiriyor.

Pasaport, yolculuk sırasında temas edilen en çok şeylerden bir tanesi haline gelmektedir. İki kişi arasındaki kontrol sürecini neden daha güvenli hale getirmeyelim ? bu modern ve kaliteli cihaz sayesinde artık temassız bir kontrol süreci yaşanıcak.

Yerli ve Yabancı tüm yolcular için tasarlanan, bu virüs engelleyici dezenfeksiyon ürünü ile birlikte virüsün ihtimali azda olsa pasaport aracılığıyla insanlar arasında dolaşmasını engelliyor, seyahat sırasında kendinizi güvende hissetmeniz için modern bir adım atıyoruz.

Sizde Pasaport Dezenfekte Kiosku ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: