Bize Ulaşın
Türkçe English

Yepyeni bir teknoloji harikası ile tekrar karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değerli okuyucular son zamanlarda virüs konusunda oldukça kontrollü bir hayat sürdürmekteyiz.

Bu kontrollü hayata ayak uydurmaya çalışmalı ve riskin en çok bulunduğu alanlara dikkat etmeliyiz ve de en önemlisi dezenfekte konusunda daha tedbirli alanlar yaratmalıyız.

İşte havalimanları'nın ve tur şirketlerinin ihitiyaç duyacağı gelişmiş bir teknolojiyi sizlere sunuyoruz.

Bu kaliteli teknoloji kurumunuza özel bir güven havası kattığı gibi müşterileriniz tarafından da olumlu geri dönüşler almanız için de, sizlere önemli bir cihaz sistemi sunuyor.

Pasaport Dezenfekte Kiosku ile artık pasaport dezenfekte işlemi kolayca yapılacak, hem kontrol eden kişi tarafından bir risk uyandırmayacak hemde pasaport sahibi tarafından oldukça olumlu bir yaklaşım sağlanacak.

Dezenfeksiyon işlemi konusunda oldukça geniş bir teknoloji kategorisine sahip olan hizmet kapasitemiz ile Pasaport dezenfeksiyonu konusunda yepyeni bir girişmcilik sağlıyoruz.

Pasaport kontrol dezenfektan cihazlarımız, sağlıklı kontrol sağladığı gibi insanların güvenli bir şekilde pasaportunu kontrol etmesine yardımcı olur.

Güvenli ve Sağlıklı pasaport kontrolünün en doğru şekilde yapıldığı bu özel cihazlarımız sayesinde artık pasaport kontrolü konusunda herhangi bir güvensizlik duygusu yaşanmıyacak.

Özellikleri;

  • Alüminyum Kasa ve Gövde
  • Alüminyum arka kapak
  • Ses Modülü
  • Ozon kullanarak temizleme özelliği
  • Sensörlü sistem
  • 0.5 Hoparlör sistemi
  • LED/RGB 300mm 12 Volt
  • Çoklu dil seçeneği

Fark etmişseniz ne kadar çok seçeneği mevcut, pasaport kontrolü sırasında virüs ve çeşitli istenmeyen bakterilerin yok edilmesi için özel olarak tasarlanan müthiş bir ar-ge projesi olduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Pasaport kontrolü sırasında endişeye gerek yok!!! Bu mükemmel cihazımız sayesinde hem müşterilerin sağlığı hemde kontrol edenlerin sağlığı güvendedir.

Bu mükemmel cihaz ile ilgili daha fazla bilgi edinmeye ne dersiniz ?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: