Bize Ulaşın
Türkçe English

Pandemi döneminde kullanımı en çok artan ürünlerin başında elbette dezenfeksiyon ürünleri gelmektedir. Peki sağlıklı bir dezenfeksiyon kaynağı olarak ozonu düşünebilir miyiz? Ozon bizim pandemi sürecinde virüs'den korunacağımız bir alternatif olabilir mi?

Ozon içeren dezenfeksiyon etmenleri, son derece sağlıklı olmalarıyla birlikte kişiyi önemli derecede korumaktadır.

Özellikle son yıllarda, ozon işlemiyle dezenfeksiyon işlemi oldukça yaygın olmakla birlikte en çok tercih edilen dezenfeksiyon işlemi haline de gelmiştir.

Peki, Ozon nedir ?

Ozon, diğer bir ismiyle trioksijen olarak tanımalanan bir oksijen allotropu'dur.

Oksijen atomlarından üretilen, doğal oluşan bir gaz'dır.

Doğal koşullarda, havanın temizlenmesini sağlar.

Ozon, stratosfer tabakası içerisinde yaklaşık 20 km yükseklikte olan ve atmosfer içerisinde 10 ppm kadar bulunan ozon tabakasında bulunmaktadır.

Günümüz sağlık sektöründe (ozon tedavisi, tıbbi ozon terapisi vb.) oldukça fazla tercih edilmektedir.

Günümüz makine teknolojisinde ( ozon jenaratörü, ozon dezenfeksiyon cihazları, dezenfeksiyon kabinleri, bagaj dezenfeksiyon sistemleri, germ killing robot, pasaport dezenfeksiyon cihazları, ozon dezenfeksiyon sistemleri vb.) çok fazla kullanılmakta olduğu gibi ozon'a ilgi bu konuda önemli boyuttadır.

Ozon Dezenfeksiyon Cihazlarımız Nelerdir ?

Toplumun ihtiyacına yönelik yapmakta olduğumuz, makine ürünlerimizle birlikte yepyeni teknoloji boyutlarına imzamızı atıyoruz.

Dezenfeksiyon anlamında yaptığımız bu dev gelişme ile hem kişilere sağlıklı bir hizmet sağlayacak yeni nesil makineler üretiyoruz hemde yepyeni bir makine teknolojisini sizlere kazandırıyoruz.

Yaratıcı tasarımları ve kusursuz özellikleri ile kaliteli üretim standartlarımızdan şaşmadan sizlere tam da aradığınız özelliklerin tümünü içeriğinde barındıran muhteşem bir makine teknolojisi hizmeti sunuyoruz.

Birazdan izlemekte olacağınız, videoda da göreceğiniz gibi makine konusunda oldukça gelişmiş alternatiflere sahip olmaktayız.

Dezenfeksiyon makineleri konusunda oldukça geniş makine üreticiliğine sahip olmaktayız.

Geniş bir makine kategorisine sahip olan şirket bünyemizde tüm makinelerimiz; kaliteli, profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Ozon yöntemini kullanarak dezenfeksiyon işlemini yapan, dezenfeksiyon cihazlarımız kişi ve toplum sağlığına uygun bir şekilde dezenfeksiyon işlemini yapmaktadır.

Dezenfeksiyon makinesi açısından kullanılması en doğru dezenfeksiyon etkisi olan ozon'u makinelerimizin temel yapısı olarak adlandırıp, kişi sağlığına uygun bir dezenfeksiyon cihazı geliştirirken başrolde bulundurduk.

Pandemi döneminde, yayılım hızını azaltacak ve mekan sağlığını güvende tutacak olan çeşitli kategorilere ayrılmış ozonla çalışan önemli makineler geliştirdik.

Çeşitli kategorilere ayırdığımız dezenfeksiyon makinelerimizden örnek vermek gerekirse: avm, havaalanları ve toplu taşımalar'da, ozon yöntemini kullanan pasaport dezenfeksiyon, bagaj dezenfeksiyon ve dezenfeksiyon kabin sistemlerimiz, Çeşitli mekan ve kuruluşlarda dezenfeksiyon kabinleri, Yürüyen merdivenlerin temizliği için kaliteli bandcleaner cihazı da bu kategorilerimize sadece birkaç örnek olarak nitelenmektedir.

Ozon yöntemini kullanarak dezenfeksiyon işlemi yapan cihazlarımız, dezenfeksiyon kabini, bagaj dezenfeksiyon cihazı, pasaport dezenfeksiyon cihazı, germ killing robot ve bandcleaner olmaktadır.

Ozon yöntemini başarılı bir şekilde uygulayan bu cihazlar sayesinde, virüse geçit vermiyoruz.

Sizde ozon yöntemini kullanarak dezenfeksiyon işlemi yapan dezenfeksiyon cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: