Bize Ulaşın
Türkçe English
Maske Makinesi

Maske üretimi yapan bir firma olduğumuz gibi maske makinelerimizin de imalatını bizzat kendi fabrikamızda yapmaktayız. Maske Makinelerimiz ile sizlerde ülke ekonomisine ve türk halkına destek olabilir insanları maskeler ile buluşturabilirsiniz. Maske Makinelerimizi Ocalyps olarak maskelerimizdeki profesyonelliğimizi belirttiğimiz gibi makine açısından da son derece kaliteli bir şekilde sürmektedir.

Maske makinemiz ultrasonic tip steril  el değmeden ambalajlama yapan üst düzey modeldir.

Sipariş teslimat ve detaylar için lütfen iletişim kurunuz.

Ocalyps Şirketi olarak, son zamanlarda dile getirilen en büyük problem hakkında yepyeni bir çalışma içerisindeyiz bu çalışmamızda; artık Maskesiz kalmayacağınız gibi maske ihtiyacını giderecek üst düzeyde kaliteli ve sağlık bakanlığı onayı almış, çok özel  bir maske imalatına başlamış bulunmaktayız.

Hijyen ve toplumsal sağlık çok önemlidir. Özellikle dışarı çıkarken mutlaka takmanız gereken bu antibakteriyel ürünümüzde amacımız ihtiyaç duyulan maske miktarını azaltmak ve ülkemize bu korona savaşında destek olmak.

Korsan ve Kalitesiz maskelerin toplumda yarattığı güvensiz etkiye son diyerek, Covid-19 ve çeşitli bakterilere karşı ürettiğimiz bu hijyenik ve anti-virüs maske ürünümüzde toplumumuz maskesiz kalmayacak.

Koronavirüs bilindiği üzere dünyaya çok ciddi bir şekilde yayıldı ve biz insanlar olarak önemlerimizi almak zorundayız özellikle koronavirüs belirtileri görüldüğünde mutlaka erken zamanda bunu bildirmeliyiz. Ne kadar erken tanı konulursa o kadar başarılı bir şekilde sonuçlanalım.

DÜnya'nın savaş verdiği Covid-19 virüsüne karşı almamız gereken tedbirlerden en büyüğü Maske takmaktır. Hem dışardan gelen mikropların ağız yoluna girmesini önler hem de sizin dışarıya mikrop dağıtımınızı engeller.

Maske konusunda sıkıntı yaşayanlar için artık son nokta, eğlence dünyasında yıllarca hizmet verdiğimiz gibi artık sıra toplumumuza hizmet vermek detaylı bilgilerimizi @ocalypss instagram hesabımızdan da alabilirsiniz.

Koronavirüsü yenme yolunda önemli adım atan ülkemizde her zaman tedbiri aksatmadan yolumuza devam ettik. Cerrahi maskeler, Tek kullanımlık maske, Steril Maske, N95 Maske ve Tıbbi Maskelerimiz gibi birbirinden çeşitli bir sürü maske çeşidi bulundurmaktayız.

Firma olarak toplumumuzdaki bu problemin giderilmesi için elimizden geleni yaptığımız gibi ISO 9001 ve CE sertifikamızla birlikte toplumumuz için güvenli ve kaliteli bir maske hizmeti sağlamaktayız.

Maske satışımız ile profesyonel bir altyapı oluşturup son derece kaliteli ve güvenli bir maske satışı yapmaktayız. İnsanların sağlığını ve güvenliğini düşünen bir firma olarak gündeme geldiğimiz gibi çoğu insanın maske ihtiyacını daha şimdiden aldığımız siparişlerimiz ile sağlamaya başladık.

Maske satışlarındaki stoklama sorununa karşı olarak halkımız için üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. Maskelerimizi takıp ister tek kullanımlık olarak ister cerrahi olarak ve isterseniz de steril olarak kendinize alabileceksiniz.

Maske Makinelerimiz hakkında instagram hesabımızdan bilgi edinebileceğiniz gibi iletişim adreslerimizden de bize ulaşabileceksiniz. Üretime başlamış durumda olup maske ihtiyaçlarını karşılamaya ve korona ile savaşan yüce türk halkına üretim açısından destek olmaya hazırız.

Elbette bu hastalıkla mücadele ederken evde kalmanız çok önemli özellikle 14 günlük izolasyon süreci peki dış ortamda savunması bir şekilde iken ne yapacağız? Kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı son derece steril bir ortamda yapılan Maske ürünlerimiz ile artık sizlerde dış ortamda güvenle dolaşabileceksiniz.

Koronavirüs Maskesi, Steril maske, Cerrahi Maske, Toptan Maske, Tıbbi Maske satın almak ve incelemek için aşağıdaki hesabımızı takip etmenizi öneririz.

Maske Makinelerimiz ile maske üretimi yapıyoruz ve bu maske makinelerinin imalatını bizzat Ocalyps iş sektörümüzde sizlere sunuyoruz.

Ocalyps Maske Makinaları üretici şirket bünyesi olarak müşterilerimize, sağlık ve toplumsal açıdan her zaman kaliteli bir ürün atmosferi sağladığımız gibi ve yine halkımızın maskeyi ve maske makinalarını alıp ekonomiye can vermesi ve maske sektörünü geliştirici adımlar atması için elimizden gelenin en iyisini yaparak yıllarca süregelen deneyimimizi konuşturmaya devam ediyoruz.

Kaliteli ürün ve güvenilir işletmecilik ilkemizle 15 yıllık deneyimimizide yanımıza alıp siz değerli maske makinası alıcak müşterilere ve saygı değer insanlara özel olarak başlattığımız bu yolda sizlere kaliteli bir maske makinası sunuyoruz.

Maske Makinalarımız ile sizlerde topluma maske katkısından bulunabilecek kalitesiz maskeleri bir kenara bırakıp, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, 3 katlı, cerrahi vb. çeşitlerle kategorilenicek maskeleri Ultrasonic Maske Makinalarınızla öncülük edebileceksiniz.

Maske, sosyal hayatımızla artık bütünleyici hale gelmiş önemli bir faktördür. Toplum olarak uymamız gereken kuralların en başında yer alır ve böyle de olmaya bir müddet devam edeceği kesin gözüyle bakılmaktadır.

Bundan dolayı biz Ocalyps A.Ş olarak Maske üretimine hayat kazandırmak ve toplumumuzun maske açısından gelişmesi için büyük adımlar atmaktayız, Maske Makinalarımız da bu adımlardan en büyüğü olarak görülmekte ve şimdiden çok büyük bir ilgi odağı olduğunu da belirtmek ister.

Ultrasonik Maske Makinalarımız dünyaya açılan çok büyük bir yeniliktir, peki bu yenilik nedir? ve özellikleri nelerdir? gelin birlikte bakalım;

Full Ultrasonik Maske Makinası ;

Makinemiz Üç katlı kumaşa burun teli ekler ve tüm kenarların kaynağını yaparak yüksek hızlı maske üretir.

 

Özellikler ;

+ 200 / 260 adet / dak gövde üretim kapasitesi.

+ Stabil kumaş katlama kılavuzları ile kaliteli maske formu.

+ Çift Ultrasonik uygulaması ile güçlü kaynak.

+ Antisatik Donanım.

+ 24 saat çalışmaya uygun mekanik yapı.

 

 

Maske gövdesinin iki tarafına iç kulak kaynağını otomatik olarak yapar. Operatör tarafından beslenebilir veya gövde makinesine entegre edilebilir.

Özellikler;

+ 70 - 80 Adet / dakika kaynak hızı ile çalışabilir.

+ Bobin veya kutu lastikle beslenebilir yapı.

+ >80 db ses seviyesi.

+ Sevo kontrollü.

+ Yön ve Uzunluk seçimi ile çıkış konveyörü.

 

 

 

Hattımız bir adet gövde makinesi ve iki adet kulak kaynak makinesi içermektedir.

Tam otomatik olarak üç katlı, Burun telli ve İç kulak kaynağı yapılmış maskeler üretir.

Özellikler;

+ 70-80 Adet / dak üretim kapasitesi.

+ Düşük hava tüketimi.

+ 3. Kulak Kaynak Makinesi ile +40 adet / dk opsiyonu + kolay işletme ve bakım.

 

 

FİYAT LİSTESİ ;

 

Gövde Makinesi; 240-260 p/min kapasite - 45.000,00 EUR - 30 Gün Termin.

 

Kulak Kaynak Makinesi; 60-70 p/min kapasite - 45.000,00 EUR - 30 Gün Termin.

 

Tam Otomatik Maske Hattı; 60-70 p/min kapasite - 105.000,00 EUR - 45 Gün Termin.

 

Tam Otomatik Maske Hattı ( Çift Option ); 120-140 p/min - 135.000,00 EUR - 45 Gün Termin. 

 

%50 ön ödeme ve %50 teslimat öncesinde olacaktır.

  • Termin süreleri sipariş tarihine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Tüm Makinelerimiz 2 Yıl garantilidir.
  • Yurtiçi satışlarda + KDV eklenecektir.
  • Montaj ücreti 1.500 USD'dir.

Kaliteli ve özellikle modern bir malzeme anlayışına sahip CE belgeli güçlü ve dinamik olan bu makinemiz ile hem ticari açıdan büyük bir ilerleme hemde sağlık alanında büyük bir gelişme sağlayacaksınız.

Toplumumuz çok büyük bir virüsle savaşırken bizim de yapmamız gereken şey kurallara uyup toplumun ve bizzat kendimizin sağlığını korumaktır.

Ultrasonik Maske Makinelerimiz ile maske üretimi açısından büyük bir gelişme sağlanacağı gibi bulunmayan ve özellikle kalitesiz olarak alınan düşük kaliteli maskelere artık son vereceksiniz. Aradığınız ve bulamadığınız tüm maske içeriklerini bünyesinde barındıran bu ürünümüzde de güçlü ve kaliteli bir sağlık ürünü sizleri bekliyor.

Maske Makinesi mi arıyorsunuz? aradığınız maske makinesini henüz bulamadınız mı? kalitesiz ve kullanışsız ürünlere karşı tepkiniz mi var?

Bunların hepsini kenara bırakıp Ocalyps A.Ş'nin sizleri tanıtacağı bu eşsiz ürüne geçme zamanı geldi, Kaliteli ürün tasarlayan, Kullanılabilir ve kendine özgün stili ile İnsanların kullanması gereken en ideal maskeyi doğru şartlarda üreten Ultrasonik Maske Makinelerimizle tanışma zamanı geldi!!!

Sizde İdeal Maske üreten Kaliteli bir Maske Makinesine Sahip olmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşmaya ne dersiniz?

İnstagram: ocalypss

İletişim: +90 532 156 15 77

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu