Bize Ulaşın
Türkçe English
Kulak Kaynak Makinesi

Kulak Kaynak ultrasonik maske makinası, uzman kadro ve üretim kapasitemiz ile en zorlu çalışma şartlarında hızlı üretim için tasarlanmıştır.Dakikada 40 üretim özelliği ile oldukça dikkat çekerken, 1 Saatte 2.400 ürün üretmek de olduğu gibi 24 saatte 57.600 ürün üretmektedir.Maske makinalarımız bağımsız ve eşgüdümlü çalışma şeklinde üretim yapabilir.Tercih ettiğiniz hız ayarı ile maske makinasının zorlanmadan yüksek performans göstermesini sağlayabilirsiniz.Kulak kaynatma makinamız, 2 adet ithal ultrasonik kullanmak kaydıyla çift taraflı hızlı üretim imkanı sağlar.

Kulak Kaynak ultrasonik maske makinası, uzman kadro ve üretim kapasitemiz ile en zorlu çalışma şartlarında hızlı üretim için tasarlanmıştır.

Dakikada 40 üretim özelliği ile oldukça dikkat çekerken, 1 Saatte 2.400 ürün üretmek de olduğu gibi 24 saatte 57.600 ürün üretmektedir.

Maske makinalarımız bağımsız ve eşgüdümlü çalışma şeklinde üretim yapabilir.

Tercih ettiğiniz hız ayarı ile maske makinasının zorlanmadan yüksek performans göstermesini sağlayabilirsiniz.

Kulak kaynatma makinamız, 2 adet ithal ultrasonik kullanmak kaydıyla çift taraflı hızlı üretim imkanı sağlar.

Maske kulak makinamız, otomatik olarak çalışmakta ve sensörleri sayesinde endüstriyel seri üretime uygun çalışır.

Kulak Kaynak Makinelerimiz, profesyonel bir anlayış ile üretildiği gibi sağlam ve kaliteli bir iş gücü ile dizayn edilmekte ve toplumumuzun aradığı ip rahatlığını sağlamaktadır.

Toplumumuzun ihityacı olan kaliteli ve kopma eziyeti yaşatmayan ip takma sistemini bir prosedür haline getirip kopması zor olan bir ip sistemi geliştirdik ve yine profesyonel bir ürün üreticisi olarak bu kaynak makinelerimizi toplulumuzun elde edeceği şekilde tasarım sürecine soktuk.

Tamamen ihtiyaçları karşılama üzerine kurulu şirket bünyemizde, ip kaynak sistemlerimiz istenilen boyutta ve seviyede olup aranıp da bulunamayan ip sistemini bizzat halka sunuyor.

Maskeler çıktıktan bu yana yaşanılan bu quarantine self döneminde insanlar hem toplumsal saygı hem de virüs etkisini azaltma adına Maske takma sürecine girdi.

Bunun üzerine yaşanılan en büyük sorunlardan birisi de olur olmaz yerde iplerin kopması olmuştur ve bizde Ocalyps A.Ş olarak bu sisteme el atıp, bu soruna yepyeni bir boyut kazandırma sürecine girdik. 

Kulak Kaynak Makinelerimiz ile birlikte zor durumda kalmaya son vererek, sağlam bir ip sistemi üreten bu makinelerimiz toplumumuzun büyük sorununu çözmeye ve onları bir nezle de olsa mutlu etmeye çalışıyor.

Maske Kulak Kaynak Makinelerimiz ile birlikte kalitesiz ve basit ip üretimini geriye bırakıp insanlara son derecede kaliteli bir maske ip sistemi hizmeti sunuyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz ?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu