Bize Ulaşın
Türkçe English
Hand Clean

4-6 saat hijyen etkisi, Bir dolumda yaklaşık olarak 10.000 el dezenfekte edebilir, Kolay kullanım, Tüm gözeneklere etki eden akıllı tasarım, Dijital alternatif sunar, Kolay dezenfektan doldurum, Su Tasarrufu sağlar, Algı sensörleri ile elin tamamını dezenfekte edebilir.

Yepyeni bir sağlık ürünü ile tekrar karşınızdayız, sıradan dezenfektan ürünlerini geride bırakma zamanı sizleri akıllı teknoloji içeren mükemmel bir sağlık ürünü bekliyor.

Hand Clean, daha önce hiç görülmemiş kaliteli tasarıma sahip olmasının yanı sıra kolay ve pratik bir kullanıma sahip olması da bizi hayran bırakıyor.

Su tasarrufu konusunda kullanıcı tarafından son derece olumlu karşılanan bu ürün, bulaşıcı hastalıkların daha çok yayılmaması için işletmelerde kullanılan sıradan dezenfektan makinelerden daha üstün seviyede olup dijital bir alternatife sahip olması da çok ilgi çekmiş gibi gözüküyor.

4-6 saat hijyen etkisini gösteren bu önemli el temizleme dezenfektan makinesi sayesinde yaklaşık 10,000 el bir doldurumda dezenfekte edebilir durumdadır.

Dezenfekte konusunda son derecede önemli gelişmeler kaydettiğimiz bu günlerde toplum sağlığını ilgilendiren yepyeni ürünler üretmekteyiz bundan dolayı Hand Clean, dezenfektan konusunda son derece önemli bir cihazdır.

Hand Clean, ellerinizi içerisine sokup rahat bir şekilde dezenfekte edebileceğiniz üstelik yıkama derdinizin kalmayacağı profesyonel bir dezenfekte makinesidir.

Kullanım alanı heryeri kapsayan bu önemli dezenfektan aleti ile hijyen sorunlarına çözüm getiriyoruz. Farkederseniz yine yaratıcı bir çözüm ve yine Ocalyps A.Ş çünkü biz çözüm getirmek için varız.

Algı sensörlerine sahip olan bu dezenfektan aletimiz ile artık hiçbiryere basmaya veya dokunmaya gerek kalmadan kolay bir kullanım sağlıyacağınız gibi ellerinizin güvenliğinden emin olucaksınız.

Üstelik işletmeler için ciddi bir sorun olan hijyen ve sağlık kurallarını profesyonel bir şekilde içerisinde barındıran bu ürün kuruluş ve kurumlarını hijyen problemini kaliteli bir şekilde çözecektir.

Dezenfektan artık hayatımızın bir parçası haline geldi bu konuda hemfikiriz, peki ne kadar dezenfektan kullanacağız ? dezenfektanı doğru mu kullanıyoruz ? gibi sorular ile karşılaşıyoruz günlük hayatta işte tam bu noktada bizi yönlendirecek olan Hand Clean ürünü bu sorularımıza adeta cevap olmaktadır.

Hand Clean ürünü, elinizin tüm gözeneklerine gelecek şekilde dezenfektan püskürtmek de ve kişi sağlığına uygun bir makine teknolojisi içermektedir.

Her işletmeye uygun alternatif ve profesyonel yapısı ile Hand Clean ürünümüz sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya hazırdır.

Sizde basitleşmiş dezenfektan ürünlerine son verip profesyonel bir dezenfektan alternatifine sahip olmak ister misiniz? bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz ?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu