Bize Ulaşın
Türkçe English

Ocalyps Park imalat ithalat ihracat sanayi ve ticaret anonim şirketi fabrikası 5.000m2 alanda Avrupa standartları normlarında sağlığa ve çevreye duyarlı bir üretim tesisi olarak İstanbul Çatalcada hizmet vermektedir.

Ocalyps Park Aş. Bir çok alanda çeşitli endüstriyel,özel üretim ve yapay zeka ile çalışan akıllı makineler üretmektedir.
Sektörde bir çok makine ve teknoloji markasının çözüm ortağı olarak hizmet veren Ocalyps Park Aş. denetleme,eksperlik arge ve ürün geliştirme konularında da hizmet vermektedir.

İlk hedefimiz üretim standartlarında olarak ilk hedefimiz kalite ve güvenlik standartlarında ülkemizin yurt dışındaki sektörün başarılı marka  temsilcisi olmak ve ocalyps markamızı dünyaya tanıtmaktır.

Fabrikamızda ürettiğimiz lunapark,oyun eğlence makineleri,tema parklar çevre ve park bahçe ürün grupları ana faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. 

Ürettiğimi ürünlerin tamamında öncelik sağlık ve güvenlik üzerine inşaat edilmektedir. Çok kısa sürede büyük bir başarı grafiği yakalayan Atom Park, Türk Hava Yolları, Turkcell, Doğuş Otomotiv,Ülker,Burger King ve bir çok yurt içi ve dışı belediye ve Devlet kurumlarına hizmet etmiş büyük firmalara tedarik sağlayarak büyümeye ve memnun müşteri sayısını arttırmaya devam etmekteyiz.

Yurt dışı bir çok projenin çözüm ortağı olan Ocalyps Park takip edilen,öncü ve yenilikçi bir şirket anlayışı ile faaliyetlerini yurtiçi ve yurt dışı bayi ve şubeleriyle sürdürmektedir.