Bize Ulaşın
Türkçe English
Gövde Makinesi

Kapasitesi oldukça gelişmiş olan sağlam ve kullanışlı yapısıyla ününe ün katmaya devam ediyor.Dakikada 240-260 Maske üretimi ile rekor bir makina anlayışına sahip olmasıyla beraber hızlı bir alternatif kullanış alanıyla gönülleri fethetmeye devam ediyor.1 Saatte 15.600 Maske üretimi ve 24 Saatte 374.000 ürün kapasitesi ile işletmecilerin aradıkları seri üretim aracı faalini ismi ismine uygulayarak kalitesini konuşturmaya devam ediyor.

Ocalyps A.Ş kaliteli Maske üreticiliği ve Full Ultrasonk Maske Makinasının yeni adresi olarak Maske Makinası ürünümüzün; yepyeni bir kalite özelliğe olarak tanımlanan bir ürün olarak sunduğumuz Gövde Makinelerimiz ile Maske Makina ürünümüzün yanında oldukça kaliteli bir alternatif sunarak karşınızda yer almaya hazır durumda.

Kapasitesi oldukça gelişmiş olan sağlam ve kullanışlı yapısıyla ününe ün katmaya devam ediyor.

Dakikada 240-260 Maske üretimi ile rekor bir makina anlayışına sahip olmasıyla beraber hızlı bir alternatif kullanış alanıyla gönülleri fethetmeye devam ediyor.

1 Saatte 15.600 Maske üretimi ve 24 Saatte 374.000 ürün kapasitesi ile işletmecilerin aradıkları seri üretim aracı faalini ismi ismine uygulayarak kalitesini konuşturmaya devam ediyor.

Şimdiki ürünlerin basitliğini karanlıkda bırakan profesyonel ve kaliteli altyapısı ile toplumun sağlığına uygun üretim yaptığı gibi işletmelerin aradığı özellikleride bünyesinde barındırmakta olduğunu da belirtiriz.

Gövde Makinelerimiz, istenilen seviyede ve kalitede diğer bir yandan da sağlık açısından işçi sağlığını tehdit edecek hiçbir etmen barındırmadığı gibi ürünleri de toplumun sağlığına uygun şekilde dizayn etmek de ve üretime almaktadır.

Ürünümüzün Yedek Parça Teminatı bizzat Ocalyps A.Ş tarafından verilmektedir.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu