Bize Ulaşın
Türkçe English

Full ultrasonik makinelerimiz, el değmeden üretim yaptığı gibi steril ve sağlıklı bir ürün üretim potansiyeli göstermektedir.

Gövde Ultrasonik ve Kulak Ultrasonik Maske Kaynak makinalarımız hem güvenilir hemde sağlık ve kolay bir kullanım imkanı sağladığı gibi vatandaşların sağlıklarına uygun bir üretim şekline de sahip olmaktadır.

Sosyal Medya'da oldukça ilgi kazanan bu makinelerimizin hizmet açısından son derece profesyonel bir altyapıda olduğu gibi Kalitesiz ve sağlık açısından zararlı maskelerde üretmemektedir.

Maske Kalitesinin yeni adresi olan Ocalyps A.Ş şirket bünyemizde, tam olarak istediğiniz maske üretimini sağlayan kaliteli bir maske makina altyapısına sahip olduğumuzu size bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Tüm ürünlerimiz'de olduğu gibi bu ürünümüzde 1 yıl garantili olup gerekli yedek parça eksiği durumunda da yine yedek parça açısından zengin bir altyapı ile sizlere yedek parça temin etmekteyiz.

Ultrasonik kitlerimiz kristal uçları ve yedek parçaları ile tüm ihtiyacınız olan hızlı parça teminlerini sağlamaktadır.

Maske makineleri, tüm yedek parça servis montaj kurulum hizmeti veren şirketimiz bünyesindeki tüm ekip ve çalışanların birinci sınıf işinin uzmanı ve tecrübeli kişilerden olmasını temenni eder.

 

Yerli ürettiğimiz maske makinelerimiz ve maske kulak kaynak makinelerimiz ile full ultrasonik (eldeğmeden) profesyonel çözümler ve seri üretim bandları kurmaktayız.

Seri üretim açısından gelişmiş şirket bünyemizle birlikte sizlere güzel bir hizmet sunabilmek için çok çalışmakta ve yepyeni fikirlerimiz ile sizlere güzel bir maske makinası sunmayı kendimizi görev edinmiş durumdayız.

Avrupa'da henüz bulunmayan Maske Kategorilerimizle sizlere yönelik dev bir Makine portföyü sunduğumuz gibi ürün kalitemizin de sonuna kadar arkasındayız.

Sizde bu özel ve profesyonel makina hakkında bizimle konuşmak istyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: