Bize Ulaşın
Türkçe English
Full Ultrasonik

Full ultrasonik maske makinesi (standart) 1 gövde, 2 kulak kaynak makinesi ve 3 katlı maskeler üretmektedir.Model ismi; 1+2 Full Ultrasonik (standart) el değmeden üretim yapan, avrupa ülkelerinin ve gelişmiş ülkelerin kabul ettiği, standart kalite maske üreten makinaya denir. Standart modelimiz, pinomatik valfler ile çalışır ve dakikada 70-80 adet maske üretir.Saatte 480 adet ve 24 saatte max 57.600 full ultrasonik 3 katlı maske üretmekte olduğu gibi Tavsiye edilen kullanım süresi günde 20 saattir.

Full ultrasonik maske makinesi (standart) 1 gövde, 2 kulak kaynak makinesi ve 3 katlı maskeler üretmektedir.

Model ismi; 1+2 Full Ultrasonik (standart) el değmeden üretim yapan, avrupa ülkelerinin ve gelişmiş ülkelerin kabul ettiği, standart kalite maske üreten makinaya denir. Standart modelimiz, pinomatik valfler ile çalışır ve dakikada 70-80 adet maske üretir.

Saatte 480 adet ve 24 saatte max 57.600 full ultrasonik 3 katlı maske üretmekte olduğu gibi Tavsiye edilen kullanım süresi günde 20 saattir.

Üretim özellikleri bakımından avrupa standartlarına uygun bir altyapıya sahip olmakla birlikte, yeterli düzeyde ürün kalitesine sahip olup, üretimde de kaliteli bir bakış açısıyla toplumun sağlık standartlarına uygun makineler üretmektedir.

Yedek Parça açısından da gerekli dökümanları temin etmek de ve topluma uygun sağlıklı bir maske anlayışına da sahip olmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu