Bize Ulaşın
Türkçe English

Geçtiğimiz yılın başlarından bu yana, yaşadığımız en büyük ve en zorlu dönemlerden birisi olan pandemic adlı büyük bir süreçten geçmekteyiz. 

Bu sürecin en kolay atlatılması için bizlere düşen en büyük görev maske takmak ve sosyal mesafemizi koruyup, temizliğimize dikkat etmek olmuştur.

Biz Ocalyps A.Ş olarak, salgının ve pandemic döneminin en başından bu yana toplum ve dünya sağlığına yönelik modern ve profesyonel düzeyde makineler üretmeyi ilke edinmiş olmaktayız.

Full Automatic Ultrasonik Maske Makinelerimiz ve en önemlisi maske makine çeşitliliğimiz çoğu kişi ve kuruluş tarafından yapıldığı ilk günden bu yana ilgi odağı haline gelmiştir.

Maske makinelerimizde ki en önemli düşüncemiz, nasıl geliştirebiliriz ? ve nasıl sağlıklı bir makine sistemi kurabiliriz olmuştur.

Elbette makine çeşitliliğimizin ve makine kategorilerimizin sahip olduğu modern üretim stilini de es geçmek hiç doğru olmaz.

Full Ultrasonik Maske Makinelerimiz ; Standard olarak 1 gövde, 2 kulak kaynak makinesi ve 3 katlı maskeler üretmektedir. Bu verdiği maske makine hizmeti sayesinde bir firmanın üreteceği ideal maske oranını üretmektedir.

Saatte 480 adet ve 24 saatte max 57.600 adet maske üretimi yapan Full ultrasonik maske makinelerimiz üretim açısından en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekle birlikte en kaliteli maske üretimini de gerçekleştirmektedir.

Hızlı ve kolay maske üretimi konusunda ürettiğimiz kaliteli ultrasonik maske makinelerimiz ile birlikte, hedefimiz daha çok geliştirmek ve daha çok kaliteli sağlık makinesi üretmek olmuştur.

Ayrıca kendi şirket bünyemizde, maske makinesi yedek parçaları, maske makinesi aparatları gibi teminatları sağlamamızla birlikte tamamen maske üzerine kurulu bir platform oluşturmuş bulunmaktayız.

Maske üzerine yaptığımız araştırmalar doğrultusunda, uygun maske üreten makineler yapmaya başlamış ve etik bir maske satıcı kimliği oluşturmuş bulunmaktayız.

Avrupa Standartlarına uygun, kaliteli ve oldukça kolay üretim yapan full ultrasonik maske makinelerimiz, maske üretimi için hazır bir şekilde beklemektedir.

Deneyimli makine bilgimizle, hijyen cihazları ve dezenfeksiyon ekipmanları üretimiyle de ulaşan Ocalyps A.Ş iş bünyemiz, Maske Makinesi konusunda oldukça farklı bir boyut gösterip, üretim konusunda bir ilk olma yolunda emin adımlarla ilermektedir.

Maske Makine Çeşitleri nelerdir ?

Full ultrasonik maske makinesi, full ultrasonik fast maske makinesi, kulak maske kaynak makinesi, maske gövde makinesi, full automatic maske makinesi vb. bir sürü çeşitliliğe sahip makine üretimi yapan ticari bünyemiz olarak, kaliteli bir maske makine satış profili oluşturmuş bulunmaktayız.

Bu makineler kendi alanlarında gerek bir hat ve gerekse tekli olarak sunulabilmeleri ile beraber uluslararası koşullarda üretimini ve yedek parça teminini yapmaktayız.

Yaptığımız araştırmalar ve Ar-ge takımımızın üretici tavırları sonucu akıllı teknolojinin son harikalarını kullanarak yaptığımız maske makinelerimiz tüm çeşitleri ve tüm içerikleri ile müşteriye sunulmaktadır.

Cerrahi maske, steril maske, 3 katlı maske ve günlük hayatımızda bizlere eşlik eden maskelerin üretimini sağlayan bu makineler sayesinde, kulaklarda ip kopma problemine son vermekle beraber sağlığımıza yön verecek kaliteli maske ürünleri üretiyoruz.

Maske üreticiliği açısından oldukça uygun koşullu fabrika üretimine sahip olduğumuz gibi ayrıca deneyimli ve profesyonel kişiler tarafından bu üretimi gerçekleştirmekteyiz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: