Bize Ulaşın
Türkçe English

Maske üretimi konusunda ne kadar profesyonel bir ekipman havuzuna sahip olduğumuzu bilmeyen üretici firma yoktur.

Bundan dolayı en nihayetinde temel hedefimiz,  insanlar sağlıkla ilgili ve medikal ürünler ile ilgili bilgiler almasıdır.

Sağlık hiç hafife gelmeyecek birşey olduğu için Ocalyps A.Ş olarak her zaman sağlığa önem vermekde ve bu önemimizi tüm ürünlerimizde de göstermekteyiz.

Bu kategorimiz de; gerek maske ile ilgili bilgiler, gerek sağlıklı yaşam ile ilgili püf noktalar ve gerekse koronavirüs ile ilgili bilinmesi gereken ve az bilinen bilgileri makaleler halinde siz değerli okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Maske makina üreticiliğinde üst noktaya gelen bir firma olduğumuz gibi, maske makina satan firmalar arasında da oldukça gözde bir marka halindeyiz bu yüzden sağlık konusunda sizlere özel bir kategori açmaya karar verdik.

Sevgili okuyucular, her yüz yılda bir yaşanılan pandemi sürecinde olabildiğince doğru bilgiyi takip etmeye ve bu süreç içerisinde ne yapmamız gerektiğini? koronavirüs'den nasıl korunmalıyız ve koronavirüs virüsü nasıl bulaşır? gibi sağlık sorularına cevap aramaktayız.

Bizde profesyonel uzmanlardan, doktorlardan, sağlık bakanlığından, yabancı profesörlerden, Who (World Health Organization) gibi alanlardan bilgiler aracılığıyla sizlere çeşitli sağlık makaleleri ve düzenli faydalı bilgiler serisi hazırlamaktayız.

Sağlıklı bilgi anlayışımız, çeşitli kaynakçalara bağlı, kanıtlanmış ve teori olmayan, uzmanlarca onay alınan, sağlık bakanlığının uygun gördüğü, kişinin sağlığına zarar verecek hiçbir etken söz barındırmayan, kurgudan uzak tamamen bilimsel ve özgün yazılı metinler olacaktır.

Maskeler için ayrı bir parantez açmak isteriz, maskeler ile ilgili makalelerimiz daha çok sağlıklı ve sağlıksız maskeler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıcağı gibi kullanılması en uygun ve en uygunsuz olan maske çeşitleri hakkında da bilgi sahip olabileceksiniz.

Kısaca özetlemek gerekirsek değerli okuyucularımız, sağlıklı bilgiler, faydalı bilgiler, aklınıza takılan ve cevabını bulamadığınız sorular, koronavirüs ile ilgili bilimsel bilgiler, günlük hayatta işinizi yarayacak genel kültürel bilgiler bu makale ortamımızda sizleri bekliyor.

Sizde faydalı bilgi içerikli makalelerimiz hakkında düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz ?

İletişim Bilgilerimiz ;

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/