Bize Ulaşın
Türkçe English

Sizlere hem virüs taşımacığılını önleyen hemde risk barındıran kişileri engelleyecek yepyeni bir cihazdan bahsetsek elbette şaşırmazsınız çünkü biz ocalyps a.ş olarak her zaman yenilikleri ile ünlenmiş bir firma haline gelmişizdir.

Bu sefer bahsedeceğimiz dezenfeksiyon cihazı sayesinde, artık kapalı ortamlara karşı olan covid-19 korkunuzun hafifleyeceğini söylesek, nasıl mı?

Dezenfeksiyon Kabinleri işte tam bu noktada, hem kontrol görevini, hem ateş ölçme görevini hemde içinde bulunan ozon yöntemi ile virüse karşı güvenli dezenfeksiyon görevini siz değerli toplumumuza yönelik koruyucu bir görev üstleniyor.

Kapalı alanlar eskisi kadar güvenli olmamaktadır, bu konuda hem fikiriz elbette, peki kapalı ortamlara karşı ne gibi önlemler alınabilir? ateş ölçme, dezenfeksiyon sistemi, sosyal mesafe ve maske takma, bunlar başlıca önlemlerdir.

Dezenfeksiyon Kabini, ateş ölçme görevini üstlenmektedir; kişi kabin içine girer, kabin içerisinde ilk olarak ateşi ölçülür daha sonra ateşi eğer yüksek çıkarsa giriş kapısından geri çıkar ve bu sayede risk azalır.

Riski Azaltır!!! virüs, belirti göstermeyebilir fakat ne olursa olsun dezenfeksiyon işlemi şart olamktadır. Dezenfeksiyon kabini sayesinde kişi ozon yöntemi ile dezenfekte edilir ve güvenli bir şekilde çıkış kapısından güvenli şekilde dışarı çıkar.

Güvenli ve Sağlıklı Dezenfeksiyon İşlemi sayesinde, kişiler hem virüs tehlikesi ile karşılaşmayacak hemde içerideki kişilere virüs bulaşımını engelleyecek ayrıca ozon temizleme özelliği sayesinde dezenfeksiyon işlemi güvenli ve sağlıklı şekilde yapılmaktadır.

Dezenfeksiyon Kabini Akıllı Bir Teknolojidir, dezenfeksiyon kabinleri akıllı teknoloji sayesinde tamamen toplum sağlığı için tasarlanmış özel ve kaliteli bir tasarıma sahiptir.

Kapalı alanların ihtiyaç duyduğu, güvenli ve sağlıklı bir dezenfeksiyon cihazı olan bu ürün sayesinde virüs olasılığını 0'a indirme çabasını gösteriyor, toplum sağlığına uygun yepyeni bir ürünü sizlere sunuyoruz.

Dezenfeksiyon Kabinleri sayesinde, virüs bulaşımının önüne geçiyoruz.

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: