Bize Ulaşın
Türkçe English
BandCleaner

Kolay Kurulum, Disiplinli Temizlik, Hızlı ve Profesyonel Temizlik, Güvenilir ve Sağlıklı Temizlik Ürünü, Her yürüyen merdiven için uyumlu boyut ve genişlik, Yürüyen Merdiven temizliği konusunda kendini kanıtlamış güvenilir bir ürün olduğunu da belirtmek isteriz.

Yürüyen Merdiven Temizleme Bandı, olarak bilinen bandcleaner ürünleri ile yürüyen merdivenlerinize bambaşka bir temizlik komforu sağlama zamanı.

Hijyen ve temizliğin artık çok önemli olduğu bir süreçten geçmeteyiz ve bu süreçte Avm ve Süper Market zincirlerinin sağlık açısından müşterilere, özellikle yürüyen merdivenler gibi hayatımızı kolaylaştırıcı teknolojik ürünler üzerinden bir güven vermesi gerekmektedir.

El ile temizliği yapılmaya devam edilen yürüyen merdivenler, yeterli temizliği sağlanamadığı gibi tamamen temizlenmemektedir.

Fakat çok önemli bir buluş olan yeni nesil Bandcleaner ürünleri ile birlikte, yürüyen merdivenleriniz son derece kaliteli ve disiplinli bir şekilde temizleneceği gibi yürüyen merdiven temizliği konusunda gözünüz arkada kalmıyacak.

Kaliteli bir ar-ge ekipmanı olan Bandcleaner (yürüyen merdiven temizleme bandı) ile birlikte, Avm ve süpermarket sahiplerinin temizlik konusunda gözleri arkada kalmayacaktır.

Yenilikçi ve kaliteli bir ürün olan Bandcleaner ürünleri, sağlam çalışma yapısı, hızlı ve güvenilir altyapısı, kolay kuruluma sahip, estetik ve dinamik potansiyele sahip, her yürüyen merdivene olan standard yapısı ile şimdiden müşterilerin gözdesi haline gelen bir temizleme cihazı olmaya başarmıştır.

Yenilikçi bir ürün olan Bandcleaner ürünleri, dört dörtlük hizmet sunmakla birlikte insanların kafasında kalan en önemli sorunun da bir nevi cevabı olmaktadır o soru ise şudur ki, yürüyen merdivenlerin temizliği ve Avm'lerdeki yürüyen merdivenler güvenli mi ? işte bu iki sorunun cevabını artık gönül rahatlığı ile Bandcleaner yardımıyla cevaplıyoruz.

Bandcleaner, yürüyen merdiven temizliği konusunda kolaylık yaratan son derece profesyonel bir proje sonucu oluşan 21.yy'ın en önemli temizlik projelerinden birisi halindedir.

Herşeyden önce kolaylık sağlayıcı bir üründür bundan dolayı iş gücünü azaltmak ve daha düzenli bir temizlik ürünüdür ve bu ürün yürüyen merdiven temizliği konusunda disiplinli ve de en önemlisi sağlıklı bir tavır sergilemektedir.

Kalite, disiplinli temizlik, kolay kurulum, sağlam iş gücü ve en önemlisi sağlık açısından müşteriler için çok uygun bir ürün olmaktadır.

Bu ürün Avm'ler için çok büyük bir yenilik ve bu büyük yenilik ile ilgili bilgi sahibi olmak ister misiniz?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız:

İletişim Formu