Bize Ulaşın
Türkçe English

Havalimanları ve Avm'ler gibi toplumsal mekanların, şu günlerde en çok ihtiyaç duyduğu şey hijyen ve dezenfeksiyon tedbirlerini güvenle sağladığını göstermektir.

Bagaj geçiş bantları'da tam bu noktada, toplumun sağlık açısından kafasının karıştığı en önemli alanlardan olmaktadır. Bu nedenle bu önemli alanın oldukça dezenfekte olması ve kişilerin sağlıklarına yönelik olumlu bir etki bırakması gerekmektedir.

Bagaj dezenfeksiyon sistemi, müşterilerin eşya güvenliğini sağlar ve sağlık konusunda hiçbir tereddüt yaratmaz.

Bagaj dezenfeksiyon sistemi, akıllı bant teknolojisine sahip olduğu gibi eşya dezenfekte etme konusunda oldukça etkili bir dezenfeksiyon cihazıdır.

Ozon ile temizleme özelliğine sahip olan bu dezenfeksiyon ürünü dört dörtlük bir hijyen kapasitesine sahiptir.

Giriş ve çıkış hava perdesi bulunmaktadır.

Alüminyum kasa ve gövdesi bulunmaktadır.

Kendi alanında bir fark yaratan dezenfeksiyon sistemi sayesinde, müşterilerin eşyalarını sağlıklı bir şekilde dezenfekte eder ve kişiler için güven ortamı yaratmaktadır.

Dezenfeksiyon sistemi konusunda, kapalı alanlarda en önemli olan şeylerden birisi eşya kontrolü için bagaj kontrol bantlarından geçiş sağlamaktır.

Bu bagaj geçiş bantlarının tek ihtiyaç duyduğu nokta ise temizlik ve dezenfeksiyondur bu yüzden bunu profesyonel bir şekilde sağlayacak bir ürün gerekmektedir.

Bagaj temizleme sistemi, aradığınız en kaliteli hijyen ve dezenfektan ürünlerinden bir tanesi olmakla birlikte, sağlık ve güvenlik açısından kişi için oldukça güvenlidir.

Sizde bagaj temizleme sistemi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz ?

İletişim; +90 532 156 15 77

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: