Bize Ulaşın
Türkçe English

Toplum olarak, pandemi sürecinde sağlık açısından çok tedbirli adımlar atmakta ve bu salgın sürecinde oldukça tedbirli davranış göstermeye çalışmaktayız.

Dünyanın her tarafına yayılan bu virüsün tek çözümü tedbir ve kurallara uymaktan geçmektedir. Sabretmemiz gereken şu dönemlerde, kapalı alanlara güven azalması ve iş ortamında oluşan sağlık korkusunu bir nebze de olsa yenmek için yepyeni projeler geliştirmekteyiz.

Kapalı alanlara duyulan virüs endişesine son verici teknoloji ürünlerimize bir diğerini daha ekledik ve bu ürün sayesinde; Okullar, Avm'ler, Restaurantlar, Lokantalar, Hastaneler ve daha bir çok mekan, el dezenfeksiyonu konusunda önemli bir adım atacaklar.

Yemek yerken ellerinizi yıkama gereği duyduğunuzu farkettiniz fakat el yıkamanın yanında sizlere virüs yok edici özelliğini ortaya koyacak bir dezenfeksiyon sistemi gerekmektedir. 

Bu sayede el yıkama'nın yaptığı katkıyı, %99 oranında kullanıcı kişiye sunan performans özelliği ile kapalı alanlarda hiçbir kuşku duymadan yemek keyfinizi yapabileceksiniz.

Kapalı alanların vazgeçilmez cihazı haline gelecek olan bu süper kalite sadece bir el dezenfeksiyonu olmamaktadır, akıllı özelliği ve güvenilir kalitesi kişiye uzun süreli bir dezenfekte sağlamaktadır.

Çocuklar sürekli ellerini yıkamaya gereksinim duymadan, bu ürün sayesinde okullarında doyasıya eğlence yaşayacaklar... hayır bitmedi üstelik bu akıllı dezenfeksiyon sistemi sayesinde çocuklar okul ortamında ellerini kolaylıkla dezenfekte edecek ve gün boyu bu hijyen etkisinin keyfini sürecekler.

Hastaneler, son zamanlarda ne kadar risk barındırmaktadır bu yüzden bizim için savaşan doktorlarımız ve sağlık personelleri için oldukça kullanışlı olacak bu dezenfeksiyon sistemi, virüs ve bakterileri el gözeneklerinde yok ediyor ve virüsün ellerimizde barınmasına izin vermiyor.

Dezenfeksiyon sistemi açısından oldukça iddaa'lı şirket yapımız ile birlikte her mekanın ve kurumun sahip olması gereken bu pratik ürünü size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaliteyi biz yaratırız, HandClean el dezenfeksiyon sistemi ile büyükten küçüğe herkesi sağlıklı ve pratik bir dezenfeksiyon sistemi ile tanıştırıyoruz.

Virüsü el gözeneklerinden yok eden bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyor musunuz ?

Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.

İnstagram; ocalypss

https://www.instagram.com/ocalypss/

You Tube : 

İnstagram:

Facebook Sayfamız: